خرید ملک در فرانسه

خرید ملک در کشور فرانسه

خرید املاک و مستغلات در فرانسه توسط یک شهروند ایرانی می تواند یک راه حل مناسب برای سرمایه گذاری و بهره مندی از درآمد اجاره و قرار دادن پول وی به روشی مطمئن یا تسهیل مهاجرت وی به فرانسه باشد.

بسته به خواسته شما و بسته به هدف عملیات ، ما می توانیم در مورد مکان ، اندازه و قیمت ملکی که می توانید خریداری کنید به شما مشاوره دهیم و ملک مربوط به شما را جستجو کرده و پس از ارسال تمام اطلاعات مربوطه از راه دور، آن را به شما نشان دهیم. اگر موافق نوع ملک بودید، مذاکرات را برای شما آغاز می کنیم تا بهترین قیمت و بهترین شرایط را بدست آوریم.

مرحله بعدی تهیه و امضای قرارداد فروش است.این پیش قرارداد فقط با پایان مهلت قانونی 10 روز نهایی می شود. در اصل، شرایط سابقه ای نیز وجود دارد که قبل از نتیجه گیری در فروش نهایی، به یک دوره متوسط ​​3 ماهه نیاز دارد.

مرحله دوم نیاز به دخالت یک دفتر اسناد رسمی در کنار ما دارد.در پایان روز ، شما صاحب یک ملک در فرانسه هستید که به شما منابع اجاره ای و داشتن یک آدرس در فرانسه را می دهد  تا بتوانید  مراحل را برای دریافت کارت اقامت خود شروع کنید.

لطفا توجه داشته باشید ، خرید املاک و مستغلات در فرانسه نیاز به انتقال وجوه قابل توجهی دارد. این انتقال ها قابل تأیید توسط واسطه ها (بانک ها، موسسات اعتباری، دفاتر اسناد رسمی و غیره) است.در این مرحله، ما از شما پشتیبانی کرده و معامله را ایمن می کنیم.

در واقع، دفاتر اسناد رسمی برای جلوگیری از عملیات پولشویی باید منبع وجوه را بررسی کنند. در صورت تردید جدی در مورد مبدا وجوه مورد استفاده (TRACFIN) ممکن است از آنها خواسته شود اظهارات خود را انجام دهند. دفاتر اسناد رسمی همچنین باید امنیت معاملات را که در قبال خریدار خارجی و فروشنده مسئول آن هستند، تضمین کنند. قیمت خرید املاک و مستغلات در فرانسه بسته به شهر و منطقه متفاوت است.

قیمت هر متر مربع از متری 1000 تا 15000 یورو شروع می شود. هزینه های دفتر اسناد رسمی را که تقریباً 7 تا 8 درصد ارزش دارایی است و مالیاتی را که توسط دفتر اسناد رسمی به نمایندگی از خریدار به دولت پرداخت می شود ، به این موارد اضافه کرد.مالیات هنگام خرید ملک جدید کمتر است (حدود 2.5٪).

برای خرید ملک خود در فرانسه با ما تماس بگیرید.

این مطلب برای شما مفید بود؟