درباره ما

بهاره داسان وکیل رسمی دادگستری فرانسه، با بیش از  12سال سابقه، انواع سرویس های حقوقی و مهاجرتی و اقامت در این کشور را پشتیبانی می کند . او در معتبرترین دانشگاه پاریس، هلند و ایالات متحده در رشته حقوق و تجارت بین الملل در زمینه دادرسی ، ساخت و سرمایه گذاری تحصیل کرده و به زبان های فرانسه ، فارسی و انگلیسی مسلط است.  با توجه به تجربه کاری وی در دفاتر برجسته حقوقی بین المللی ، با بهترین مهارت در مذاکره قراردادها ، تهیه دعاوی حقوقی و یا ساختن پرونده ای قوی و مستدل برای ادارات کشور فرانسه (کنسولگری ، بخشداری ، دادگاه) از بهترین وکیل های پرونده های حقوقی و مهاجرت شما در کشور فرانسه به شمار می آید.

وکیل داسان در مجلات برتر حقوقی و روزنامه های ملی مقالات زیادی در رابطه با موضوعات بین المللی مرتبط با ایران و سرمایه گذاری در ایران منتشر کرده است. همچنین در بسیاری از سمینارهای تخصصی از جمله: کنگره ملی فرانسه ، کانون تفکر ، اتاق بازرگانی ، و غیره حضور داشته و عضو سابق مشهورترین کمیسیون کانون تفکر حقوقی در فرانسه (باشگاه حقوق دانان) بود که به موضوعات بین المللی در مورد ایران اختصاص داشت.

تجربیات

  • وکالت به مدت ۳ سال در Cabinet Josserand

  • وکالت به مدت ۳ سال در De Gaulle Fleurance & Associés

  • وکالت قانون سرمایه گذاری به مدت ۵ سال

تحصیلات

  • مدرک وکالت CAPA در سال ۲۰۰۸ الی ۲۰۰۹

  • مدرک کارشناسی ارشد – قانون و عمل صادرات از Université Paris Descartes

  • کارشناسی ارشد حقوق تجارت از Université Paris Descartes

  • مدرک MBA از The University of Texas at Austin

  • مدرک وکیل تجارت بین المللی از Université Paris Descartes

  • کارشناسی ارشد حقوق مدنی و دادخواهی از Université Paris Descartes

بهاره داسان وکیل ایرانی مهاجرت فرانسه
بروزترین مطالب مهاجرت به فرانسه
مشاهده نظرات موکلین ما
سرویس های افراد مقیم در فرانسه

خدمات ما

خرید ملک در کشور فرانسه

خرید املاک و مستغلات در فرانسه توسط یک شهروند ایرانی می تواند یک راه حل مناسب برای سرمایه گذاری و بهره مندی از درآمد اجاره و قرار دادن پول وی به روشی مطمئن یا تسهیل مهاجرت وی به فرانسه باشد.بسته به خواسته شما و بسته به هدف عملیات ، ما می توانیم در مورد مکان،  و قیمت ملکی که می توانید خریداری کنید به شما مشاوره دهیم.

مهاجرت به کشور فرانسه

مهاجرت به کشور فرانسه

اگر خودتان به تنهایی یا همراه با خانواده قصد مهاجرت به کشور فرانسه یا زندگی در فرانسه و یا خرید ملک در این کشور را دارید، ما می توانیم بهترین راه حل ها را برای رسیدن به هدف به شما ارائه دهیم. بهترین روند حقوقی بعد از تحلیل وضعیت شما با توجه به وضعیت شخصی شما پیشنهاد خواهد شد.

امور قانونی افراد مقیم در کشور فرانسه

تیم وکالت بهاره دسان، آماده اجرای کلیه امور حقوقی افراد مقیم در کشور فرانسه از طریق وبسایت میخک می باشد. تنظیم و ثبت هرگونه وکالت نامه، درخواست صدور وتعویض شناسنامه، درخواست صدور و تعویض گذرنامه، درخواست ثبت نام فرزندان در شناسنامه والدین، درخواست ثبت ازدواج و طلاق، .درخواست صدور گواهی عدم سوء پیشینه،درخواست ثبت گواهی فوت.

 

 

وکیل حقوقی در کشور فرانسه

وکالت حقوقی در کشور فرانسه

بهاره داسان وکیل رسمی دادگستری در کشور فرانسه، در زمینه درخواست طلاق و یا دفاع از خود در دادگاه فرانسه در زمینه های طلاق با قوانین خانوادگی و یا قانون تربیت و فرزندپروری فرانسوی و همچنین پرونده های وراثت با دامنه بین المللی نیز پشتیبان شماست. حقوق خانواده باید به بهبود کنشهای اجتماعی و تقویت ارزشهای اخلاقی در خانواده کمک کند.

 

اخبار سفارت فرانسه

همراهان گرامی با توجه به افزایش بازه زمانی دریافت وقت ملاقات سفارت فرانسه روند تشکیل پرونده و درخواست ویزا نیز مشمول تاخیر خواهد شد.

             اگر متقاضی دریافت ویزا و اقامت در کشور فرانسه هستید، در اسرع وقت با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

به این دلایل ما را انتخاب کنید

تاثیر گذار

ما می توانیم با استفاده از دانش خود برای وضعیت حقوقی پرونده شما، بهترین استراتژی ها را ارائه دهیم تا به شما در تصمیم گیری سریع و کارآمد کمک کند.

خدمات و قیمت شفاف

 برای آگاهی شما از روال پیشرفت پرونده تان تا رسیدن به آخرین هدف، پرداخت هزینه ها را به صورت مرحله ای در نظر گرفته ایم.

حرفه گرایی

این شرکت با انواع  تجربه های حقیقی از دنیای تجارت  ساخته شده است. آگاهی و دقت در تکامل قان ونگذاری در حوزه تخصص و حرفه ی ما می باشد

سوالات خود را با ما در میان بگذارید